A KONTAKTUS Egyesület a Bethlen Gábor Alapkezelő Nonprofit Zrt. pályázati kiírása keretében 2021.01.01-2022.12.31 között VCA-KP-1-2021/5-000697 azonosítószámú „KONTAKTUS” AZ ONLINE TÉRBEN címmel támogatott projektet valósított meg. A projekt 15 000 000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült.

Projekt rövid célja:
A KONTAKTUS Egyesület kimagasló eredményeket ért el az elmúlt években a hátrányos helyzetű célcsoportok felzárkóztatásában, képzésében, az álláskeresők munkaerő-piacra történő visszatérésének támogatásában. Az egyesület közművelődési tevékenysége során több ismeretterjesztő programot valósított meg megyénkben, valamint fogadó szervezetként az önkéntesség népszerűsítésében is élen jár. A pályázat fejlesztésének célja, hogy szakmai munkájának nyilvános, áttekinthető és innovatív online felületet alakítsunk ki különösen tekintettel a pandémia okozta kihívásokra reagálva.